Komenda Wojewódzka
PSP w Gdańsku

Mazowiecki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową dla funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej pełniącego służbę w Wydziale Operacyjnym Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie mł. bryg. Michała Prokopowicza.

W połowie lutego Michał przeszedł operację neurochirurgiczną wycięcia guza mózgu, po której nastąpiły komplikacje w postaci wylewu. Do chwili obecnej znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej, a jego stan określany jest jako ciężki.
Obecnie potrzebne są środki finansowe, które pozwolą na uruchomienie kosztownej rehabilitacji jak również będą stanowiły wsparcie dla Rodziny w wydatkach związanych z hospitalizacją Michała.
W pomoc dla naszego Kolegi zaangażowała się Fundacja Pomocy Poszkodowanym Funkcjonariuszom i Pracownikom Państwowej Straży Pożarnej oraz Członkom ich Rodzin „Solidarni”,która udostępniła numer rachunku z przeznaczeniem na pomoc celową w leczeniu i rehabilitacji:
06 1940 1076 3111 2893 0005 0000
W celu rozliczenia dokonanych wpłat przy każdej wpłacie kierowanej bezpośrednio
na osobę konieczny jest dopisek w tytule przelewu: „DLA MICHAŁA PROKOPOWICZA”. Wpłat należy dokonywać do dnia 16 kwietnia 2018 r.

Jako Rodzina strażacka wesprzyjmy Michała i Jego Rodzinę w staraniach o Jego powrót do zdrowia.

Opracowanie: KW PSP Warszawa

 

Aktualności Komend Miejskich i Powiatowych PSP

KP PSP BYTÓW - KRĘCI MNIE B...
05.03.18 - KW PSP

2 marca 2018 roku w Przedszkolu Miejskim nr 3 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu w Miastku w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo ... przez cały rok szkolny” przperowadzono poga...


Więcej...
KP PSP STAROGARD GDAŃSKI - ...
28.02.18 - KW PSP

26 lutego 2018 roku o godz. 13:33 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Starogardzie Gdańskim przyjął zgłoszenie o dużych stężeniach gazu w budynku ...


Więcej...
KP PSP STAROGARD GDAŃSKI - ...
26.02.18 - KW PSP

25 lutego 2018 roku o godz. 8:47 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Starogardzie Gdańskim przyjął zgłoszenie o pożarze hal produkcyjno - magazyno...


Więcej...