Komenda Wojewódzka
PSP w Gdańsku

Aktualności 2017

KP PSP KARTUZY - POŻAR BUDYNKU GASTRPNOMICZNO - HOTELOWEGO M. EGIERTOWO

19 grudnia 2017 roku o godz. 7:59 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Kartuzach przyjął zgłoszenie o pożarze budynku gastronomiczno – hotelowego zlokalizowanego w miejscowości Egiertowo.

Czytaj więcej...

KP PSP WEJHEROWO - POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO M. RUMIA

18 grudnia 2017 roku o godz. 3:59 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Wejherowie przyjął zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Rumia.

Czytaj więcej...

KM PSP GDYNIA - POŻAR BUDYNKU WIELORODZINNEGO

15 grudnia 2017 roku o godz. 7:15 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Gdyni przyjął zgłoszenie o pożarze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Gdyni na ulicy Miłej.

Czytaj więcej...

KP PSP STAROGARD GDAŃSKI - WYPADEK DROGOWY M. WYCINKI

15 grudnia 2017 roku o godz. 7:14 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Starogardzie Gdańskim przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Wycinki na drodze wojewódzkiej nr 214.

Czytaj więcej...

KP PSP TCZEW - TLENEK WĘGLA

14 grudnia 2017 roku o godz. 7:32 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Tczewie przyjął zgłoszenie o podejrzeniu zatrucia tlenkiem węgla w budynku mieszkalnym w miejscowości Tczew.

Czytaj więcej...