Komenda Wojewódzka
PSP w Gdańsku

Aktualności 2018

KP PSP LĘBORK - ZAWALONY DACH W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM M. LĘBORK

8 grudnia 2018 roku o godz. 22:38 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Lęborku przyjął zgłoszenie o zawalanym dachu w byłym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Lęborku.

Czytaj więcej...

KP PSP WEJHEROWO - CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

6 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja pod nazwą „Zarządzanie kryzysowe na straży bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wejherowskiego w okresie grzewczym” w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Czytaj więcej...

KP PSP CZŁUCHÓW - WYPADEK NA DK25 M. JĘCZNIKI WIELKIE

27 listopada 2018 roku o godz. 16:32 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Człuchowie przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 25.

Czytaj więcej...

KM PSP SŁUPSK - OBCHODY 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

15 listopada 2018 roku z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości na placu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku odbyła się uroczysta zbiórka pracowników korpusu służby cywilnej oraz funkcjonariuszy.

Czytaj więcej...

KM PSP SOPOT - V STRAŻACKI PRZEJAZD SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH I ROWERZYSTÓW

11 listopada 2018 roku z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyła „V edycja strażackiego przejazdu samochodów i rowerzystów”.

Czytaj więcej...